Kategoria:

Opis

Kupowanie prezentów jest dla wielu osób istną katorgą. Co nabyć osobie, która jest nam prawie obca? Nawet kupowanie prezentów dla znajomych osób, jakie ubóstwiamy i świetnie znamy również może być kłopotem. Od czasu do czasu bywa tak, że każdy pomysł na upominek wydaje nam się w pierwszej kolejności perfekcyjny, a potem beznadziejny i w efekcie nie możemy się zdecydować na kupno niczego rzeczowego. Przede wszystkim spróbujmy sobie przypomnieć, czy dana osoba nie wspominała o jakiejś rzeczy, której niesłychanie pragnie? Może o czymś fantazjuje?

Spróbujmy te marzenia spełnić, jeśli leżą one w naszym zasięgu. Jeżeli nie wiemy nic o jakiś praktycznych wymogach osoby, która ma zostać obdarowana, pomyślmy, czym się ona interesuje, jaka jest jej pasja. Drobiazg, który kupimy nie musi koniecznie być przydatny w jej rozwijaniu, lecz osoba obdarowana z pewnością dostrzeże, że stworzony przez nas upominek był przemyślany, przygotowany umyślnie dla niej, a nie nabyty przypadkiem. Taka świadomość jest nawet ważniejsza aniżeli użyteczność czy uroda danego upominku. Kupno upominku dla bliskiej osoby cię przerasta? Każdy twój pomysł na upominek wydaje Ci się gorszy od uprzedniego? Nie załamuj się i sprawdź Parker. Najgorsze, co można komuś ofiarować, to upominek, jakiego sami nie chcielibyśmy dostać. Warto trzymać się tej zasady, kiedy tak właściwie wybieramy dla kogokolwiek upominek. Jak najbardziej, ludzie różnią się w swoich gustach i upodobaniach. Nie należy wobec tego odwracać sytuacji i kupować czegoś, co sami chcielibyśmy dostać, albowiem możemy zaliczyć niezłą wpadkę.

Chodzi raczej o to, by nie kupować komuś byle czego, na odczepnego- przedmiotów, jakie nie mają ani konkretnego przeznaczenia, ani nie są ładne. W wielu przypadkach kupując na przykład niezbyt ładny wazon myślimy, że sami nigdy czegoś takiego nie postawilibyśmy w widocznym miejscu w swoim domu, albowiem jest zwyczajnie niegustowne-ale nie przeszkadza nam to w ofiarowaniu takiego prezentu kuzynce. Darujmy sobie w ogóle kupowanie takich przedmiotów, jakie miałyby być elementem wystroju wnętrza. Swoje mieszkanie każdy urządza po swojemu i są marne szanse, że naszym podarkiem trafimy w wizję obdarowanego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jakie prezenty należałoby nabyć, a które pomysły na upominek z pewnością będą nietrafione?”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *