Kategoria:

Opis

Skup aut w dowolnym stanie technicznym to wizytówka marki S – Car. Samochody skupowane są na terenie całego kraju, wobec czego w dziedzinie skup samochodów jastrzebie zdroj firma ta jest bezkonkurencyjna. Poza tym, że zainteresowani z całego kraju mogą sprzedać auta w dobrym stanie, to mogą też pozbywać się aut w słabszej kondycji.

Skup przyjmuje auta: zniszczone, w dobrym stanie, bez względu na rocznik, po wypadkach, z zepsutym silnikiem. W dodatku skupowane są całe floty samochodów od firm logistycznych. Wszechstronne usługi są w tym miejscu zapewnione. Skupowane są również busy dostawcze a także auta ciężarowe do trzech i pół tony. Na dodatek, propozycja sprzedażowa skupu poszerzona jest o: samochody do uczenia się jazdy, taksówki, koparki, minikoparki, maszyny budowlane, ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, przyczepy kempingowe, quady, motocykle a także skutery.

Wystarczy na stronie internetowej wypełnić kwestionariusz, wpisać informacje o samochodzie, zaznaczyć w jakim mieście chce sprzedać się pojazd oraz poczekać na kontakt ze strony pracownika skupu. Na stronie wskazane są także informacje o tym, jakich firma szuka aut. Są to chociażby auta zasilane gazem LPG. Kiedy ktoś jest właścicielem takiego samochodu i chce się go w najbliższym czasie pozbywać w korzystnej kwocie, to musi skontaktować się z zakładem S – Car. Marka z chęcią skupuje również samochody zabytkowe albo jak najmłodsze. S – Car regularnie skupuje też lawety. Nieskupowane są z kolei pojazdy przeznaczone do kasacji lub takie, jakie nie mają dokumentacji albo ich sytuacja prawna jest niewyjaśniona. Żeby rozpocząć współpracę na witrynie wystarczy znaleźć najbliżej znajdujący się punkt firmy S – CAR oraz poinformować firmę, gdzie ma się pojawić pracownik.

Kolejno, w odpowiednim dla klienta terminie specjaliści przyjadą z auto lawetą a także ukończą transakcję. Procedura przebiega bez przeszkód, abstrahując od tego, w jakim mieście zamieszkuje.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skupowanie pojazdów w dowolnym stanie technicznym”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *