SKU: BIZNESO0001 Kategoria:

Opis

Jak inwestować w nieruchomości z ograniczonym kapitałem?

Osoby wgłębiające się w rynek deweloperski bardzo szybko dostrzegają, jak ogromne zyski można czerpać ze sprzedaży nowych mieszkań. Warunkiem do efektywnego zarabiania jest jednak duży kapitał na inwestycje. Co zrobić w sytuacji, gdy nie dysponujemy kwotami rzędu kilkuset tysięcy złotych? Jak inwestować w nieruchomości dysponując ograniczonym kapitałem?

Czym jest podnajem mieszkań?

Ta forma inwestowania jest dostępna dla osób dysponujących kapitałem rzędu kilku, kilkunastu tysięcy złotych. Właściciele niektórych mieszkań na co dzień często przebywają w innych miastach, a nawet za granicą. Nie mają zatem czasu, aby ciągle zajmować się mieszkaniem. Trafiając na taką osobę, możemy zaproponować następujący układ: stajemy się rentierem odpowiedzialnym za wynajem oraz oczywiście odprowadzamy kwotę żądaną przez właściciela. Teraz pozostaje nam zwiększyć standard mieszkania i wynająć go za odpowiednio wyższą cenę, aby nadwyżka zasiliła nasz portfel.

Miejsca parkingowe i garaże

To kolejna inwestycja, która nie wymaga setek tysięcy złotych. Miejsca parkingowe na zatłoczonych dzielnicach są na wagę złota. Na nowoczesnych osiedlach mamy parkingi strzeżone oraz płatne miejsca. Przy odrobinie szczęścia możemy w okazyjnej cenie nabyć kilka takich miejsc na nowo powstających osiedlach, a następnie sprzedawać je z zyskiem lub wynajmować. Podobnie jest z garażami. Istnieje wiele sposobów na to, jak inwestować w nieruchomości przy niewielkim kapitale. Główną zasadą jest dobra znajomość rynku oraz ciągłe wyszukiwanie okazji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Inwestowanie w nieruchomości”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *