Kategoria:

Opis

Osiedle nad Zalewem to bieżąca realizacja Lublin Development, jaka cieszy się dużą popularnością. Ogromnym walorem mieszkań jest ulokowanie blisko zalewu Zembrzyckiego, w jakim znajduje się parę obiektów wypoczynkowych, plaża, jak i dostępna jest możliwość uprawiania sportów w wodzie. Szczegóły realizacji wraz z informacjami kontaktowymi firmy znajdują się pod adresem nowe mieszkania lublin i natychmiastowo można sprawdzić szczegóły, ale też zarezerwować spotkanie z developerami. Wokół nowego osiedla ulokowanych jest dużo sfer zielonych, co wskazuje na czystsze powietrze oraz daje mnóstwo okazji do spacerowania albo jazdy na rowerze. W sąsiedztwie Osiedla nad Zalewem ulokowany jest las Dąbrowa, duży kompleks leśny usytuowany w granicach administracyjnych Lublina.

Osiedle nad Zalewem to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Blisko znajdują się albowiem szkoła podstawowa oraz przedszkole. Jest to również osiedle ciche, w którym da się odpocząć po ciężkim dniu roboczym. Mimo, że osiedle oddalone jest od centrum Lublina, umieszczone są w tym miejscu punkty sprzedaży a także inne punkty usług, jakie ułatwią standardowe funkcjonowanie. Położenie we Wrotkowie, a więc w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lublina to następny atut. Jest to miejsce dobrze skomunikowane z centrum, oddzielone niecałe o 15 minut drogi. Osiedle nad Zalewem to aż sto trzydzieści mieszkań o powierzchni od czterdziestu m2, w cenie poniżej 200 000 złotych. Osiedle składa się z 4 pięciokondygnacyjnych budynków, jakich realizowane podzielone jest na 4 etapy.

W każdym z etapów buduje się jeden blok. Obiekty uposażone są w windy, a całe osiedle przystosowane jest do osób niepełnosprawnych. W każdym z obiektów znajdują się garaż podziemny z parkingiem a także komórki lokatorskie. Wzdłuż drogi wewnętrznej zaprojektowano naziemne miejsca parkingowe. W centrum Osiedla nad Zalewem rozplanowano strefę rekreacyjną dla najmłodszych. Każdy obiekt ma po sześćdziesiąt pięć funkcjonalnych jedno -, dwu -, trzy -, i czteropokojowych lokali.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Osiedle nad Zalewem – bieżąca inwestycja Lublin Development”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *