Opis

Jadwiga Polcyn – Losy to rzetelny oraz polecany neurolog dla dzieci w Poznaniu do jakiego zgłasza się wielu opiekunów z pociechami. Najważniejszą dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest leczenie ADHD i epilepsji u dzieci. Specjalistka przekonuje, iż kiedy tylko opiekunowie zauważają u własnych podopiecznych schorzenia neurologiczne to muszą zareagować natychmiastowo. Jedynie wcześniejsze zdiagnozowanie i adekwatna reakcja umożliwiają później unormowane rozwijanie się najmłodszych. Początkowa ocena to też szansa na całkowite wyzdrowienie.

Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w praktyce lekarskiej dzieci ma wieloletnie doświadczenie kliniczne. W dodatku, wyróżnia ją zdolność współodczuwania dzięki jakiej jest w stanie przekonać do siebie małych pacjentów oraz nie wywołuje w nich strachu. Wystawienie diagnozy a także leczenie dzieci z dysfunkcjami komórek nerwowych zawiera również: stany napadowe, migreny, zaburzenia behawioralne, zaburzenia związane ze spaniem, dysfunkcje mowy, kłopoty w szkole, związane z porodem problemy neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, wrodzone wady powiązane z układem nerwowym, a także dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Wielokierunkowa pomoc lekarska jest rezultatem tego, że Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań ma specjalizację również w pediatrii a także anestezjologii i intensywnej terapii.

Standardowo Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem i fizykoterapeutą. Na początkową wizytę rodzice proszeni są o zabranie: historii lekarskiej dziecka, książeczki zdrowia, karty informacyjnej z leczenia w szpitalu a także wyników uprzednio wykonanych diagnoz. Z przychodnią neurologiczną można skontaktować się również mailowo. W każdym przypadku terapia dopasowana jest bezpośrednio do małego pacjenta. Neurolog pracuje na równi z dzieckiem, jak i z rodzicami przekonując o tym, że chorób neurologicznych nie ma potrzeby się wstydzić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wykwalifikowany oraz godny zaufania neurolog dla dzieci w stolicy Wielkopolski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.