Opis

Psychoterapia indywidualna leczenia uzależnień w Ostrołęce, odbywająca się w gabinecie Arkadiusza Łuszczyńskiego daje świetne efekty. Od wielu lat psycholog ten dokształca się w nurcie poznawczo behawioralnym, co umożliwia mu bardzo dobrze współpracować z osobami mającymi problem z uzależnieniem. Fachowa pomoc oraz zapewnienie poufności przekonują pacjentów do konsultacji.

Terapia skierowana jest także do osób które zmagają się ze stanami lękowymi oraz ze stanami depresyjnymi, gdyż często takie stany idą w parze z uzależnieniami. Pierwsze spotkanie pozwala wyznaczyć co jest istotą problemu. Na takiej przesłance terapeuta dopasuje dalsze techniki pracy. Celem psychoterapii jest ograniczenie zażywania konkretnych substancji albo ich maksymalne odrzucenie.

Klient dowiadują się, w jaki sposób poradzić sobie z problemami konstruktywnie. Klient dzięki terapii pomoże nauczyć się funkcjonować w stresujących sytuacjach i nie będzie brać używek. Terapia oferowana, zobacz na tej stronie pomoże: odciąć się od szkodliwego uzależnienia, realizować własne zamiłowania, wyznaczać adekwatne cele, budować kontakty z innymi i zacieśniać więzi, czerpać satysfakcję z życia, rozwiązywać problemy bez używek a także cieszyć się codziennością.

Pacjenci mają wsparcie terapeuty, który zapewnia spotkania w przyjaznej atmosferze, co jest nie bez znaczenia, gdy chodzi o cały proces dochodzenia do zdrowia. Rzetelna terapia prowadzona przez Arkadiusza Łuszczyńskiego jest warta rekomendacji. Certyfikowany terapeuta w trakcie pracy z klientami zastosuje się do paradygmatów naukowych oraz do empatycznego rozumienia klientów. Skoncentrowany jest na pomocy osobom zmagającym się z uzależnieniem. Jeśli ktoś spostrzega, że ma problem z uzależnieniem, to musi zgłaszać się do specjalisty z Ostrołęki. Diagnoza oraz psychoterapia mogą dotyczyć uzależnienia od: alkoholu, narkotyków, hazardu, leków i pornografii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Terapia indywidualna leczenia uzależnień w Ostrołęce”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.