Kategoria:

Opis

Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla ludzi uzależnionych od alkoholu i innych środków wpływających na pracę mózgu umieszczony jest w Wandzinie. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale leczenia uzależnienia alkoholu oferowana jest terapia krótkoterminowa, obejmująca 56 dni. Terapia ukierunkowana jest do osób dostrzegających u siebie symptomy uzależnienia bądź osoby współuzależnione. Leczenie ma miejsce w grupie nie większej aniżeli osiemnaście osób. Są to sprzyjające okoliczności do wykonania terapii.

Ćwiczenia nadzorowane są przez wykształconych psychoterapeutów, jacy każdego traktują indywidualnie. Intymny oraz przyjazny nastrój sprzyja uzyskać doskonałe efekty. Ludzie uzależnieni są w większym stopniu otwarci. Terapia indywidualna w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz odbywa się raz w tygodniu. To świetne dopełnienie leczenia grupowego. Ponadto, przeprowadzana jest ergoterapia. Opieka terapeutyczna na najwyższym poziomie przekonuje do odbywania leczenia we wskazanym zakładzie.

Przeprowadzana jest też pomoc psychiatry, prawna oraz pracownika socjalnego. Zakład w Wandzinie przewiduje spotkania warsztatowe dla rodzin osób przebywających w placówce. Zajęcia edukacyjne mają za zadanie poszerzać informacje na temat przyczyn alkoholizmu. Obudzona jest siła do działania oraz jednoznaczne podejście do pozostawania w trzeźwości. To rozszerza prawdopodobieństwo zaprzestania picia przez osobę uzależnioną. Bliscy z kolei nie zadręczają się winą. Na witrynie internetowej zakładu umieszczone są dokładne informacje odnośnie tego, jakie są reguły przyjęcia, co można ze sobą zabrać do ośrodka a także co jest w stu procentach zakazane podczas przebywania na terapii. Dla ludzi zainteresowanych podane są też telefony kontaktowe. Zakład prosperuje od dwudziestu pięciu lat, oferując pomoc dla chorych zmagających się z uzależnieniami. Bogate doświadczenie pozwala pomagać pacjentom, jacy nie dają rady sobie w życiu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Specjalistyczny oddział terapeutyczny”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *