Kategoria:

Opis

Działalność pomysłodawcy serwisu Wolni Od Lęku w social mediach wskazują, że Marek Daniel faktycznie ma na celu to, żeby wiele osób poradziło sobie z nerwicą lękową. Nie chciałby ich tylko poinformować, udostępniając na witrynie internetowej teksty kompleksowo omawiające zagadnienie zaburzenia. Daje motywację do wyznaczonych zachowań, dzięki jakim nerwica lękowa może być pokonana. Dlatego też autor napisał książkę o unikatowej formule gry „Wolni Od Lęku”. Prowadzi również kanał na YouTube, gdzie opowiada o swoim doświadczeniu. Ponadto, można sprawdzać jego profil na Facebooku.

Autor przekonuje wszystkich obserwujących, że przygotował automatyczny system prowadzący korzystającego po kolei do wyjścia z zaburzenia lękowego. O jego misji świadczy również to, że uruchomił grupę na portalu społecznościowym. Koncentruje ona osoby, jakie wyszły z nerwicy lub są w trakcie uświadomionych zachowań, mających na celu wyjście z nerwicy. W grupie można wymieniać się doświadczeniem, poradami a także motywować nawzajem w rutynowych czynnościach.

Jeśli ktoś chciałby pogłębić zagadnienie lub osobiście skonsultować się z Markiem Danielem, to również ma ku temu okazję. Na witrynie warto sprawdzać teksty odnoszące się do powodów powstania nerwicy lękowej. To pozwala dowiadywać się, jak pracować nad własną osobowością. Jeśli już internauci zapoznają się z wiadomościami z kategorii Nerwica (wynik), to kolejna kategoria omawiająca zagadnienie takie jak nerwica lękowa będzie dla nich doskonałym uzupełnieniem. Artykuły o tytułach takich jak: Czym jest kontrola, a czym wpływ, Wbrew sobie, a może pomimo, Myśli – czym jest myśl oraz jak powstaje, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, Cytaty o emocjach – Twoje motto życiowe na dziś, Typy osobowości – wszystko to, co powinieneś wiedzieć plus test, Jak i kiedy medytować, Leki na nerwicę lękową – nie istnieją, Koronawirus COVID – 19 a problemy psychiczne wyraźnie rozszerzają światopogląd.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Działalność pomysłodawcy serwisu Wolni Od Lęku w social mediach”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *