Uwodzenie – sztuka wrodzona czy wyuczona?
Rozrywka

Uwodzenie – sztuka wrodzona czy wyuczona?

Uwodzenie kobiet od zawsze kojarzy się z wyrafinowaną sztuką manipulowania płcią piękną, co doprowadza nas do osiągnięcia z góry założonych celów, opartych głównie na pożądaniu, często jednak przeplecione uczuciowym podejściem kierowanym miłością, bądź zwyczajnym zauroczeniem. Kobiety od zawsze stanowią obiekt zainteresowania dla mężczyzn, co na przestrzeni lat doprowadziło do utworzenia się swoistej dziedziny wiedzy nt uwodzenia.

Jakie cechy powinien posiadać prawdziwy uwodziciel?

W perspektywie większości uwodzenie kobiet jest uzależnione przede wszystkim od pewności siebie, przejawianej podczas wykonywania indywidualnych założeń uwodziciela. Uwodzenie nie jest jednak sztuką, której możemy się ot tak nauczyć – indywidualność kobiet jest manifestowana na każdej płaszczyźnie ich egzystencji i tylko indywidualne podejście jest w stanie zapewnić nam komfort wynikający z używanych technik uwodzenia. Zdarzają się jednak osoby, które od urodzenia posiadają jakby paranormalne umiejętności prowadzące do uwodzenia kobiet. Często jest to jakaś wrodzona cecha – charakteru lub wyglądu. Jak wiadomo, w świadomości społecznej istnieją wyidealizowane modele oraz schematy postrzegania, co pozwala uporządkować ludzi w pewne ramy, stanowiące zakres działań uwodziciela.

Uwodzenie jest bez wątpienia sztuką subtelną – dopóki nie dotyka granic moralnych i etycznych, co często wytwarza negatywne emocje, które krążą wobec samego słowa „uwodzenie”. Kojarzy się ono z wodzeniem, a mimo to wcale nie ma nic wspólnego z ciąganiem za rogi. Termin „uwodzenie” dotyczy raczej umiejętnego podejścia psychologicznego z wykorzystaniem indywiduów poszczególnej osoby. Sztuka uwodzenia definitywnie jest uwarunkowana umiejętnościami interpersonalnymi, co przejawia się przede wszystkim podczas wspólnych spacerów, randek czy wieczornych wypadów na miasto. Nie mniej jednak, sztuka uwodzenia jest tylko i wyłącznie wstępną fazą, do rozwinięcia znajomości. Jest ona niezbędna w przypadku jednostronnego zainteresowania, bez początkowej reakcji drugiej strony relacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o sztuce uwodzenia i flirtowaniu? Wejdź na stronę o relacjach damsko-męskich uwodzenie.org

http://www.uwodzenie.org/

W tym momencie należy zastanowić się czym jest sztuka uwodzenia. Niewątpliwie jest to wyrafinowana sztuka aparycji i umiejętności dynamicznego odnajdywania się w sytuacji, połączone z ogólnym rozumieniem zachowań płci przeciwnej z pewnym wyprzedzeniem. Pewna postawa, umiejętność werbalnego oraz niewerbalnego dialogu oraz szarmanckość to bez dwóch zdań zdecydowanie największe atuty prawdziwego uwodziciela. We współczesnym świecie próżno szukać zagubionych romantyków, aczkolwiek odnalezienie takiego w sobie może okazać się doskonałą drogą do uwodzenia kobiet, którym w dzisiejszych czasach definitywnie brakuje delikatnego pierwiastka męskości, ukrytego pod przystojnym, wysportowanym męskim ciałem.

Sztuka uwodzenia jest ewidentnie do wyuczenia, jednak nie jest to umiejętność uniwersalna. Nie istnieją jakiekolwiek ramy obejmujące sztukę podrywu – istnieją jednak oczywiste zasady, których należy trzymać się w relacji damsko-męskiej i to one stanowią podwaliny do sztuki uwodzenia, która powinna być traktowana indywidualnie, zależnie od sytuacji i osoby, z którą mamy do czynienia.

Post Comment