Opis

Iwona Cebo – Kubiczek to rzetelna adwokat z Dąbrowy Górniczej, proponująca pomoc prawną ze wszystkich dyscyplin prawa. Usługi dotyczą: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego oraz edukacji lub szkolnictwa. Oferta jest wobec tego wszechstronna. Iwonę Cebo – Kubiczek cechuje spersonalizowane podejście i zaangażowanie, wobec czego jako adwokat dąbrowa górnicza jest chętnie typowana przez klientów. Jest ona ceniona za skuteczność w poradnictwie i w rozwiązywaniu prawnych. Godnie reprezentuje również klientów w sprawach sądowych. Jej działalność skierowana jest do klientów prywatnych oraz dla firm.

Obsługa prawna obejmuje: poradnictwo, reprezentację petentów przed instytucjami sądowymi oraz przed urzędami. Doskonała znajomość prawa i dwudziestoletnie doświadczenie dają zainteresowanym gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie osobą, której opłaca się powierzyć swoje sprawy. Z uwagi na wysoki profesjonalizm, kancelaria adwokat współpracuje ze znanymi kancelariami z całego świata. Jeśli wobec tego jakąś sprawę trzeba rozwiązać poza krajem, to także jest to umożliwione. Klienci indywidualni, jacy zgłoszą się dokancelarii mogą liczyć na: porady prawne, wsparcie w przygotowniu treści licznych umów, pozwów i pozostałych pism procesowych.

Korzystają z pomocy w obrębie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy oraz w zakresie udzielania odszkodowań i windykacji zobowiązań finansowych. Prawo karne i prawo administracyjne to dyscypliny, w jakich adwokat również radzi sobie bardzo dobrze. Iwona Cebo – Kubiczek pomaga w: wystosowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, doradzaniu w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. Dodatkowo, w imieniu interesantów bierze udział w negocjacjach oraz reprezentuje ich na wokandzie sądowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Profesjonalna adwokat z Dąbrowy Górniczej, proponująca pomoc prawną ze wszystkich gałęzi prawa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.