Opis

Jak mówi przysłowie, oko jest oknem duszy. Jednak nie tylko oczy wymagają pielęgnacji i ochrony. Oto wskazówki, jak prawidłowo dbać o rzęsy.Co powoduje wypadanie rzęs?Pielęgnując rzęsy, należy robić to delikatnie, ponieważ rzęsy na tej osłonie są bardzo kruche i łatwo ulegają zniszczeniu. Nie pocieraj nadmiernie oczu, nie wybieraj tuszu do rzęs.

Ponadto podczas demakijażu oczu lub tuszu do rzęs, zamiast wcierania produktu, spróbuj nałożyć środek do demakijażu na bawełnianą wyściółkę, a następnie przyciskać zamknięte oczy przez kilka sekund, a następnie zetrzeć resztki makijażu. Będzie lepiej dla twoich rzęs.

Co zrobić, aby rzę sy były czyste i zdrowe?

Nie zapomnij o regularnym czyszczeniu. Pamiętaj, że jak każdą inną część ciała, rzęsy należy codziennie czyścić, aby mogły normalnie i zdrowo rosnąć. Dlatego codziennie myj rzęsy w oczach łagodnym środkiem do demakijażu i pamiętaj, aby usunąć wszelkie pozostałości makijażu w okolicach oczu za pomocą produktu do demakijażu.

Ponadto bardzo ważne jest, aby pamiętać, że nie można dzielić się makijażem oczu z innymi osobami, aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu i przenoszeniu infekcji. Unikaj sztucznych rzęs. Grube sztuczne rzęsy mogą sprawić, że Twoje oczy będą wyglądać na większe i głębsze. Jednak te produkty kosmetyczne mają wady, które należy wziąć pod uwagę. Na przykład, kiedy go usuniesz, jeśli nie zrobisz tego ostrożnie, wiele twoich naturalnych rzęs może zostać wyrwanych.

Dodatkowo klej używany do mocowania rzęs zawiera substancje chemiczne, które mogą powodować alergie i podrażnienia. Dlatego nie można nosić sztucznych rzęs na co dzień, co oznacza, że ​​te kosmetyki można stosować tylko podczas dużych i ważnych wydarzeń.

Użyj trymera

Podobnie jak włosy, rzęsy w Twoich oczach również potrzebują odżywki, aby zdrowo rosły. Przed snem możesz nałożyć cienką warstwę wazeliny na powieki. Możesz również użyć specjalnej odżywki do rzęs, którą możesz kupić w sklepie. Dostępne produkty zazwyczaj nawilżają i wzmacniają rzęsy w Twoich oczach. Poza tym odżywka Może również zapobiegać łamaniu się włosów, dzięki czemu mogą rosnąć dłużej.

Terapia rzęs, aby oczy tej kobiety były spuchnięte i wodniste. Detikcom Teraz Essex – Sens serca chce zrobić terapię rzęs, aby były bardziej kręcone i gęste. Ale reakcja alergiczna spowodowała, że ​​oczy Layli Kilany (25) spuchły.Początkowo Layla chciała zrobić terapię upiększającą, aby jej rzęsy były bardziej kręcone i dłuższe. Wcześniej twierdził, że 24 godziny wcześniej przeszedł test alergiczny, a jego skóra w żaden sposób nie zareagowała. Czując się bezpiecznie, przeprowadzono terapię.

Ale w nocy Layla przyznała, że ​​nie może otworzyć oczu, ponieważ była opuchnięta i wodnista.

Przeczytaj także: Za blisko, aby nosić eyeliner, uważaj na oczy zagrożone zanieczyszczeniem. „Miałem test płatkowy 24 godziny wcześniej i wszystko wyglądało dobrze. Moje rzęsy też wyglądały tak długo, jak chciałam. Ale w nocy moje oczy się rumieniły” – cytuje Kaylę przez SWNS.Następnego ranka Kayla powiedziała, że ​​nie może nawet otworzyć oczu. Poszedł prosto do lekarza i dostał kremy i maści.

Nie chcę obwiniać salonu, ponieważ przeszłam test zgodnie z procedurą. Ale chcę tylko ostrzec innych, aby zastanowili się dwa razy przed wykonaniem tej terapii podkręcania rzęs” – dodała Layla.Chociaż jej oczy nie są już opuchnięte, Layla wciąż musi codziennie uciskać je ciepłą wodą. Co ją zasmuciło, jej rzęsy zaczęły wypadać jedna po drugiej. Mimo że mówiono, że jest w stanie odrosnąć, Layla wciąż było bardzo przykro.„Nie chcę się już zmieniać. Uczę się doceniać swój wygląd, tak jak teraz” – powiedziała Layla.

Naturalnie długie i piękne rzęsy, kuszące spojrzenie – to marzenie wielu kobiet. Jednak niewielu miało to szczęście, że zasłużyli na to po prostu w genach. Stąd ogromna popularność zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs oraz poszukiwanie sposobów na wzmocnienie naturalnych włosów. Czasem to po prostu chęć poprawienia natury, a czasem – potrzeba regeneracji po nadmiernym wypadaniu rzęs lub noszenia sztucznych rzęs.

Rynek kosmetyczny odpowiada na te potrzeby oferując szeroki wybór produktów, takich jak serum czy odżywka do rzęs. Aby wybrać najlepsze, należy przeanalizować składy, kryterium ceny oraz efekty działania. Na szczęście nie trzeba na sobie eksperymentować, wydając dużo pieniędzy. Poniższy ranking odżywek do rzęs prezentuje różnorodność produktów, których producenci obiecują nadprzyrodzone rezultaty oraz gamę rzęs. Zostały one opisane specjalnie dla Ciebie, po bezstronnej analizie dostępnych materiałów.

Zobacz więcej na stronie https://lowiczanin.info/pl/651_materialy_partnera/292862_troska-o-swoj-wyglad—odzywka-do-rzes-kosmetyki.html

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak zachować zdrowe, czyste i nie wypadające rzęsy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.