Kategoria:

Opis

Sprzęgła wychylne nadające się do zastosowania w licznych dziedzinach przemysłu dystrybuuje firma Tekmat. Oferta obejmuje produkty wyprodukowane przez renomowanych producentów z Europy. Poszczególne przeguby przystosowane są do różnych prędkości obrotowych oraz uposażone są w optymalne łożyska nie mające ruchomych elementów pośredniczących albo w łożyska walcowe o cienkich pierścieniach i z dużą liczbą długich wałeczków. W czasie wyboru poszczególnych produktów pośród przeguby cardana należy kierować się nie tylko parametrem przekazanego momentu obrotowego, ale w dodatku opcjami wykorzystania do jakich zaliczają się: siła chwilowego uderzenia, wymiar kąta, czy liczba wykonanych obrotów.

Kiedy konsument ma jakieś wątpliwości podczas zakupów to może zrobić użytek z rad wykwalifikowanego pracownika sklepu. Sprzęgła wychylne stosowane są do połączenia dwóch wałów napędowych, jakie mogą nie znajdować się przy sobie na osi. Niezależnie od położenia, sprzęgła wychylne gwarantują optymalne przenoszenie momentu obrotowego przy wysokich prędkościach obrotowych przez część maszyny wokół walca obracającą się wokół własnej osi oraz przeguby. Przeguby Cardana, dostępne w punkcie sprzedaży Tekmat cechują się cichszą pracą, dobrą ceną oraz zredukowanym tarciem. Ich spora dokładność wykonania zagwarantuje późniejszą pewność wykorzystania. Posiadające idealne parametry jakie mają sprzęgła wychylne oddziałują na ogromne zainteresowanie produktem. Z pełnym ich zestawieniem, parametrami technicznymi oraz specyfikacją można zapoznać na witrynie Tekmat.

Zestawienia mogą być w prostej linii albo mogą odbywać się pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Wszystkie sprzęgła wychylne będą nadawały się do trybu: max 300 obrotów na minutę, maksymalnie 1000 obrotów na minutę albo maksymalnie czterech tysięcy obrotów na minutę. Przeguby Cardana mogą być wykonane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej albo niklowanej. Otwory w nich mogą przybrać różną formę: okrągłą, okrągłą z rowkiem na wpust lub z otworem kwadratowym bądź sześciokątnym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przeguby Cardana nadające się do zastosowania w licznych dyscyplinach przemysłu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *