Opis

Wyroby dla gastronomii i dla branży przemysłowej od znanych producentów oferuje sklep Technologis. W podkategorii gastronomia dostępne są: bemary gastronomiczne, kuchenki na gaz oraz elektryczne, meble ze stali nierdzewnej, produkty które służą obróbce termicznej, patelnie gastronomiczne, piekarniki wolnostojące, taborety gazowe oraz elektryczne oraz wyparzacze elektryczne.

Konsumenci, których interesują produkty przemysłowe mogą natomiast decydować się na: dozownice i nalewaki, generatory ozonu oraz myjki ultradźwiękowe. Witrynę Technologis można też sprawdzać pod kątem nowości, żeby mieć dostęp do idealnego sprzętu, funkcjonującego na bazie nowych technologii. To ma szczególne znaczenie w przypadku przedsiębiorców posiadających duże zakłady oraz obiekty z branży gastronomicznej. Każdy ze wskazanych sprzętów, niezależnie od tego w jakiej kategorii się znajduje, jest niezawodny, działa bez awarii i z pewnością będzie sprawdzać się wzorcowo w określonych warunkach pracy.

Konsumenci, którym będzie zależało na tym, żeby zaopatrzyć się we wszystko w jednym punkcie sprzedaży na pewno będą zadowoleni z opcji robienia zakupów właśnie tutaj. Poza najwyższą rangą wyrobów do kupna zachęca rzetelna obsługa, regularnie wyjaśniająca wszystkie niejasności. Wykwalifikowani konsultanci techniczno – handlowi oczekują na wszystkie uwagi.

Produkty ze sklepu cechuje innowacyjność i posiadanie uznawanych za ważne atestów. Dzięki temu, że Technologis współpracuje z renomowanymi importerami, kupujący mają każdorazowo dostęp do nowości i cieszy ich skrócony okres realizowania zamówienia. Kiedy to konieczne, wykonane może zostać przez pracowników szkolenie z obsługi danego sprzętu. Główne działy w sklepie to: gastronomia, warsztat, sprzęt magazynowy oraz przemysł i to w ich obrębie dobiera się asortyment. Przy dużych zakupach dostępna jest darmowa dostawa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Narzędzia gastronomiczne oraz przemysłowe od znanych wytwórców”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.