Kategoria:

Opis

Kompleksowa propozycja sprzedażowa zakładu STAL – HURT zachęca o wiele więcej zleceniodawców, by skorzystać z zaprezentowanych usług. Oferta w takim miejscu odwołuje się do produktów takich jak hardox 600, natomiast wiodącą domeną jest obróbka blach trudnościeralnych HARDOX. Poza tym, klienci mogą liczyć na to, że świadczenia zostaną realizowane w ramach świadczeń takich jak: części do betoniarni, części do kruszarek, części i noże do recyklingu, DUROXITE – blachy napawane, HARDOX, materiały i narzędzia do HARDOXA, militaria, obróbka, sita z blach oraz śruby i nakrętki do lemieszy.

Zleceniodawcy, którzy mają dokładne pytania odnośnie jakiegoś z obszarów w propozycji katalogowej, mają szansę skontaktować się z pracownikami ze STAL – HURT. Można to zrobić dzwoniąc, indywidualnie w siedzibie firmy albo za pomocą kwestionariusza zgłoszeniowego umieszczonego na witrynie online marki. Opłaca zdecydować się na materiały HARDOX, ponieważ perfekcyjnie sprawdzą się one w pracy w trudnych warunkach. Stanowią unikalne zestawienie twardości i wytrzymałości. Można w efekcie zastosować lekkie, wyjątkowo wytrzymałe konstrukcje, cechujące się wysoką użytecznością a także zwiększoną żywotnością.

Blachy HARDOX są nad wyraz trwałe, uodpornione na ścieranie, a poza tym można na nich długo pracować, nie martwiąc się o zużycie jakiegoś podzespołu maszyny, jaka zostanie z takiej blachy zrobiona. Dodatkowo, są one odporne na różne szkody mechaniczne, gwarantując zwiększoną wydajność pracy w takim zakładzie, w jakim urządzenia zrobione są ze wskazanego materiału. W przemyśle ciężkim ma to wyjątkowe znaczenie. Trudnościeralne blachy HARDOX minimalizują niebezpieczeństwo szybkiego zużywania się maszyny i nie doprowadzają do usterek. Blachy można zakupić w wybranych wymiarach a także w różnych stopniach twardości, żeby stuprocentowo dostosować je do zakładu pracy, w jakim będą używane. Obróbka blachy HARDOX na wiele sposobów jest domeną firmy STAL – HURT, co oddziałuje na późniejsze walory maszyn poddawanych obróbce.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hardox 600”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *