Kategoria:

Opis

Koronki i atłasy są odwiecznym atrybutem kobiecości. Obie te tkaniny są naprawdę subtelne i zmysłowe. Znakomita większość kobiet lubi dotyk bardzo śliskiego materiału, połyskującego delikatnie i równie delikatnie układającego się na ciele. Naturalny jedwab ma tę niezaprzeczalną cechę, że podczas kontaktu ze skórą sprawia lekki chłód. Z tego też powodu od lat jest jednym z bardziej ekskluzywnych odzieżowych materiałów. Bardzo dobrze sprawdza się latem. Szyje się z niego zmysłowe sukienki i spódniczki, falujące zalotnie podczas ruchu. Idealnie nadaje się również na dłuższe, kobiece kreacje, doskonałe na ekskluzywny ba czy ważną imprezę.

Delikatne fale, spływające lekko wzdłuż ciała poruszają się zmysłowo wraz z każdym ruchem. Podkreślają bardzo dobrze grację kobiecej sylwetki. Z pewnością uszyta z tej tkaniny kreacja nie pozostaje niezauważona. Ale jednak jest jeden problem, prawdziwy jedwab jest materiałem dość drogim. Kolejnym utrudnieniem będzie też to, że ta tkanina bardzo się gniecie. Dlatego niezbyt często można spotkać codzienne stylizacje uszyte w całości z naturalnego jedwabiu. Warto jednak ten materiał poznać, chociażby w najmniejszym wydaniu. Nawet tak drobny gadżet, jak jedwabna apaszka czy jedwabna gumka do włosów często sprawią, że kobieta poczuje się wyjątkowa. Dotyk tego materiału to namiastka luksusu. Doskonałym zamiennikiem okazuje się satyna. Dzięki podobnej połyskliwości i delikatności nazywana też jest często jedwabiem sztucznym. Głównie dlatego, że jest tak samo lejąca jak prawdziwy jedwab i podobnie układa się na ciele.

Satyna także jest wygodna do noszenia i delikatna. Rzecz jasna jest znacznie tańsza od jedwabiu. Jej mankamentem jednak jest trochę odporność na mechaniczne uszkodzenia. Lecz zwykle szyje się z niej eleganckie elementy odzieży oraz piżamy czy pościel. Bardzo delikatny splot chłodzi podobnie jak naturalny jedwab. Jest też równie przewiewna i wygodna w noszeniu. Lekka i elegancka pościel albo satynowa piżama są wspaniałym rozwiązaniem w ciepłe dni lata. Daje ochłodę i doskonale sprawdza się w czasie długich godzin spędzonych w wygodnym łóżku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jakie zalety i wady posiadają ubrania uszyte z prawdziwego jedwabiu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.