Kategoria:

Opis

Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów każdej wielkości i rasy w mieście Gdańsk ma do zaoferowania Doggie House. U doświadczonego psiego groomera można oczekiwać nie tylko tego, że pies będzie wystrzyżony, ale również że zostanie poddany kąpieli. Wszystko będzie odbywało się przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków i w higienicznych okolicznościach. Zestaw FULL WYPAS, który oferuje psi fryzjer Gdańsk dotyczy wszystkich psów, jakie wymagają ostrzyżenia. W dodatku, udostępniony jest także zestaw MOKRY PIES dla psów, które nie wymagają użycia nożyczek.

Dla piesków szorstkowłosych odpowiedni jest zestaw TRYM, który obejmuje usuwanie martwej sierści psa. Zestaw ten złożony jest z: kąpieli oczyszczającej, kąpieli związanej z pielęgnacją, osuszania, wyczesywania sierści, czyszczenia uszu, cięcia pazurów oraz ze strzyżenia bądź z trymowania czworonoga na prośbę zleceniodawcy. Do każdej z wymienionych usług używany jest osprzęt wysokiej jakości produkcji. Klienci cenią także to, że wykorzystywane są specjalistyczne preparaty groomerskich marek. Na witrynie internetowej można zapoznać się z cennikiem i z dokładnym opisem wszystkich świadczeń. Dodatkowe czynności groomerskie w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: spotkanie adaptacyjne PUPPY, rozczesywanie skołtunionej sierści, kąpiel oczyszczająca, usunięcie kamienia na zębach techniką ultradźwiękową i czesanie koteczka.

Zalety Doggie House to: odbywająca się w spokojnych warunkach pielęgnacja, osprzęt oraz preparaty najlepszych producentów, spokojna atmosfera podczas dwugodzinnej wizytacji, sterylne warunki jakie panują w gabinecie, idealne efekty po przeprowadzonych zabiegach związanych z pielęgnacją. Czworonóg, który opuszcza gabinet będzie wyglądać oszałamiająco. Indywidualne ukierunkowanie dostosowane jest do osobowości psa, czy także jego lęków. Ogromna wiedza założycielki gabinetu w temacie groomingu a także to, że bez przerwy rozszerza ona swoje umiejętności biorąc udział w kursach oraz pokazach powodują, że Doggie House faktycznie jest godne odwiedzenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *