Kategoria:

Opis

Dom pogrzebowy Orkus w mieście Szczytno proponuje kompleksowe usługi okołopogrzebowe. To familijna działalność, jaka uzyskała ufność mieszkańców w tak trudnym momencie jak zgon bliskiej osoby. Tym bardziej, iż funkcjonuje na rynku od przeszło 20 lat. Dom pogrzebowy ma do zaoferowania kompleksową organizację pogrzebów razem z przygotowaniem oraz obsługą ceremonii pogrzebowych kościelnych i świeckich. Można też oczekiwać na usługi takie jak: przewożenie zwłok, czy kremacja ciała zmarłej osoby. W ORKUS Zakład Pogrzebowy Szczytno pracownicy specjalizują się w wszechstronnej organizacji uroczystości pogrzebowych na terenie gmin Szczytno oraz Świętajna.

Zakład pogrzebowy oferuje również rzetelny przewóz zmarłych. Fachowy oraz zdyscyplinowany team pracowników jest przygotowany do tego, żeby wykonać każde zlecenie na jak najwyższym poziomie. W biurze firmy można zakupić szeroki zestaw gadżetów oraz dewocjonaliów pogrzebowych. Z zakładem pogrzebowym można kontaktować się dzwonić i wysyłając e maila. Firma prowadzi witrynę internetową, na której umieszczony jest spis świadczeń oraz kosztorys. Wykonywane świadczenia pogrzebowe to: możliwość skorzystania z karawanu, kremowani zwłok, obsługa ceremonii pogrzebowych, przechowywanie ciała w kostnicy, przewóz nieboszczyków, sprzedawanie wieńców pogrzebowych, pomoc w dostaniu zasiłku pogrzebowego i pogrzeb. Organizowanie uroczystości pogrzebowych w Orkus jest na najwyższym poziomie.

Kosztorys usług pogrzebowych jest elastyczny ze względu na to, że konkretne gadżety i usługi są przeróżne i nad wyraz często dobierane indywidualnie przez najbliższych zmarłego. Poziom proponowanych usług w omawianym domu pogrzebowym motywuje do zgłaszania się tam, w tak bolesnym okresie. Zatrudnieni tam eksperci pomagają w wykonaniu wszystkich formalności w trudnym czasie dla najbliższych nieboszczyka. Służą wskazówkami w podjęciu decyzji o przebiegu uroczystości pogrzebowej. Zajmą się także przygotowaniem muzyki oraz usługami florystycznymi. Zakład zajmie się przygotowaniem ceremonii tak samo kościelnych, jak i świeckich. Później będzie okazja decydować się na wykonanie pomnika w tej samej firmie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kompleksowe świadczenia pogrzebowe”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *