Kategoria:

Opis

Kompleksowa oferta szkoleń online z języka angielskiego w Smart Learning motywuje do tego, aby uczyć się bezpośrednio w takim punkcie. Nauka zdalna jest o wiele bardziej popularna w różnorodnych grupach wiekowych, a więc kursy przygotowane są tak samo dla dzieci, starszych, jak i dla klientów biznesowych. Szkolenia językowe opracowane są bazując na wytycznych uczenia się z Oxford University Press. Wszystkie angielski online bogatsze są o inne bloki, tak samo pod postacią tradycyjną, ale też w postaci cyfrowej. Najpierw lingwista oceni poziom wiedzy osoby biorącej udział w kursie. To pozwoli dobrać optymalny tryb zajęć dla wybranej osoby.

Zrealizowane są opcje: A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2. Zajęcia w angielski online przygotowane są bardzo ciekawie, zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych. Jeśli ktoś jest zmotywowany to może również decydować się na nauczanie grupowe. To pozwoli o wiele bardziej nabrać pewności odnośnie swoich zdolności lingwistycznych, gdyż można je zweryfikować. Podobnie ciekawie wygląda oferta dla firm. Dla klientów korporacyjnych przygotowany jest styl nauczania dwutorowego. Umiejętności do jakich zaliczają się: czytanie, słownictwo, gramatyka i słuchanie uczeń ćwiczy osobiście. Natomiast, za pośrednictwem platformy wystosowanej przez Smart Learning można wziąć udział w ćwiczeniach grupowych, robiąc użytek z dodatkowych materiałów nauczania.

Oczywiście, z wyprzedzeniem wymowę ćwiczy się samodzielnie z nauczycielem. Konieczne są jedynie: łącze internetowe, komputer, słuchawki a także przeglądarka www Chrome. Lekcje angielskiego prowadzone są na nowoczesnej platformie Tutorsmart. Po zalogowaniu dostaje się dostęp do szkolenia online z nauczycielem na żywo. Uczestnicy kursu uzyskują dostęp do: materiałów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio oraz wideo, plus do fiszek elektronicznych, dedykowanych do uczenia się słownictwa z wybranego zakresu. Mają więc główne środki do uczenia się.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bogata oferta szkoleń online z języka angielskiego”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *