Opis

E – pazur to sklep zoologiczny www z dużym asortymentem. Wśród licznych produktów przeważają głównie asortyment dla psów oraz kotków, w dużej liczbie 7000. Produkty dostępne w sklepie to wytwory od prestiżowych producentów: Royal Canin, Bozita, Josera, Acana, Orijen, Trixie, Animonda, Purina, Chappi i Pedigree. Ogromną zaletą zakupów internetowych jest to, że nie ma potrzeby ich przenosić. Jest to znaczące, o ile na przykład ktoś chciałby zakupić większe ilości karmy. Zwłaszcza warto zapoznać się z promocjami, ponieważ można wysokiej jakości towary kupić w dobrej cenie. Zlecenia realizowane są przez witrynę www, a dla mieszkańców Bydgoszczy umożliwione jest zamawianie również przez telefon.

W przypadku jakichkolwiek rozterek powiązanych z transakcjami odpowiedzi udzielają osoby zatrudnione w sklepie. Wiodącą domeną w sklepie https://www.e-pazur.com pozostają zabawki, akcesoria do pielęgnacji oraz jedzenie dla psów i kotów. Natomiast, można też zakupić gadżety oraz jedzenie dla ptaków, pokarmy dla mniejszych zwierząt, plus gadżety oraz jedzenie dla rybek. Osobną kategorią są towary dla klientów sklepu: książki, lub oczka wodne. Mało tego, na stronie scharakteryzowane są dowolne wskazówki na temat standardowego dbania o zwierzaki. Katalog produktów jest także nad wyraz dokładnie scharakteryzowany, a podczas gdy ktoś ma jakiekolwiek pytania, to może kontaktować się z pracownikiem sklepu. W zaprezentowanym punkcie sprzedaży klienci ochoczo kupują wysokiej jakości, hipoalergiczną karmę dla psów.

Mogą też zaopatrywać się w środki do pielęgnowania, gadżety do zabawy oraz sporo pozostałych towarów, jakie okazują się przydatne każdego dnia z pupilem. Karmy w sklepie wykazują wysoką zawartość białka, a niższą węglowodanów. Są wobec tego dietetyczne i przyswajane nawet przez bardzo wrażliwe psy. Karmy posiadają przeróżne smaki, czyli dostosują się do kubków smakowych czworonogów. Posiadacze zwierząt mogą być uspokojeni, bo zaoferują własnym pupilom to, co najlepsze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sklep zoologiczny www z dużym asortymentem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.