Opis

Każdy czworonóg jest w gigantycznym stopniu zależny od własnego posiadacza, a stwierdzenie to traktuje zwłaszcza szczeniąt, jakie to potrzebują naszej idealnej pomocy, troski, sympatii oraz towarzystwa oraz miłości. Kiedy w mieszkaniu jest tylko jedno zwierzę, pies może tak niezmiernie przyzwyczaić się do właściciela, że obserwuje każdy jego krok oraz przenigdy go nie opuszcza. Kłopot może pojawić się, gdy ulubiony właściciel pragnie wyjść z mieszkania, pozostawiając psa samego. Jeżeli właściciel wychodzi na pewny czas z domu, pies czuje się niepewnie, boi się, że został opuszczony.

Jego strach ma okazję zostać wyrażony poprzez piszczenie, głośne wycie, czy także drapanie mebli – więcej o tym na witrynie Canis Pet. Aby zapobiec takim sytuacjom wypada przyzwyczajać czworonoga do ciszy nawet w owym czasie, gdy właściciel jest nieobecny. Jeżeli pies w trakcie naszej idealnej nieobecności był cicho pochwalny go, by zrozumiał, że zachował się poprawnie. Najpierw wychodźmy z lokalu mieszkalnego na krótkie okresy czasu, ale róbmy to regularnie. Wychodzenie z mieszkania poprzedzajmy też zawsze tymi samymi czynnościami, inaczej ubierzmy kurkę, zabierzmy kluczyki do samochodu, a wtenczas pies zacznie rozpoznawać owe znaki.

Po kilku wyjściach właściciela pies będzie przygotowany na to, by pozostać sam wtenczas, gdy wyjdziemy na osiem godzin do pracy. Każdy pies, jaki chce przedstawić, że to on jest w otoczeniu zwierzęciem dominującym stroszy na grzbiecie włos, a przy tym otwiera pysk i unosi ogon. Psa jesteśmy w stanie bać się również w owym czasie, kiedy podciąga wargi, pokazując tym samym zęby. Tak wyglądający pies przestrzega swą postawą, że może zaatakować, dlatego przyzwoiciej posiadać się przed nim na baczności. Zupełnie inaczej wygląda pies, jaki jest przyjaźnie nastawiony i chce okazać swoją radość.

Psy nieprawidłowo znoszą rozstania ze swoim ukochanym właścicielem, skutkiem tego także pilnie nasłuchują gdzie w danej chwili się on znajduje. Z tego także względu każdy pies znakomicie wie, czy jego pan stoi pod drzwiami, jest w garażu, czy także naprawdę na chwilę wyjechał. Każdy pies oczekuje na powrót swojego pana, a kiedy się on już pojawi głośno cieszy się z jego powrotu. Z tego także względu, kiedy powrócimy już do mieszkania, pochwalmy psa, że cicho czekał na nas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akcesoria dla zwierząt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.