SKU: SPORTO0001 Kategorie: ,

Opis

Igrzyska Olimpijskie 2020 – ile medali wywalczą Biało-Czerwoni?

Już w przyszłym roku odbędą się Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. W dniach 24 lipca – 9 sierpnia najlepsi sportowcy z całego świata powalczą o najcenniejsze trofeum – złoty medal olimpijski. Jak zwykle liczymy na udane występy naszych lekkoatletów. W jakich dyscyplinach Biało-Czerwoni mają największe szanse na zdobycie olimpijskich krążków?

Igrzyska Olimpijskie 2020 priorytetem siatkarzy

Rok 2019 był wyjątkowo udany dla reprezentacji siatkarzy. Awans do Igrzysk, brązowy medal Final Six, brązowy medal Mistrzostw Europy, drugie miejsce w Pucharze Świata. Udany debiut i szybka aklimatyzacja Wilfredo Leona. Nasi siatkarze są spragnieni kolejnych zwycięstw i należą do grona głównych faworytów do metali olimpijskich.

Medale wywalczone w wodzie

Także dyscypliny wodne były w przeszłości wyjątkowo udane dla polskich sportowców. Wioślarstwo, kajakarstwo, pływanie. To tylko niektóre dyscypliny, w których Biało-Czerwoni mają spore szanse na wywalczenie medalu. Cztery lata temu po dwa medale przyniosły nam panie reprezentujące nasz kraj w wioślarstwie i kajakarstwie: 1 złoto, 1 srebro oraz dwa medale brązowe. Mamy nadzieję, że równie udane będą Igrzyska Olimpijskie 2020.

Na lekkoatletach zawsze można polegać

Do rywalizacji po kontuzji wraca Anita Włodarczyk, która powalczy o kolejne złoto w rzucie młotem. Złą passę na olimpiadzie spróbuje przerwać Paweł Fajdek. W skoku o tyczce z najlepszymi powalczy Paweł Wojciechowski. Warto również śledzić to, co będzie działo się na bieżni. Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, aniołki Matusińskiego – to tylko niektórzy faworyci do medali. Czy Polakom uda się poprawić bilans medalowy sprzed czterech lat (2 złote medale, 3 srebrne, 6 brązowych)?

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Igrzyska olimpijskie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.