Kategoria:

Opis

Singlowanie.pl to serwis zapoznawczy dla osób poszukujących drugiej połówki o tym samym światopoglądzie religijnym. Samotni chrześcijanie, w wieku od osiemnastu do 50 lat mogą w tym środowisku odnaleźć swoje bratnie dusze. I mimo, że https://singlowanie.pl nie ma długiej historii to skupia ponad 10 tysięcy osób. Serwis zapoznawczy singlowanie.pl jest dobrym miejscem dla osób, jakie okazują się niezbyt śmiałe w budowaniu relacji w realu. Chrześcijańskie randki mogą skończyć się szczęśliwymi i wieloletnimi związkami, do czego motywują założyciele. Prościej bowiem budować relację z osobą wierzącą w taką samą wiarę.

Nie można zaprzeczyć, że takie same pojmowane wartości zbliżają do siebie. I mimo że nie brakuje osób, które do portalu chrześcijańskiego mogą podejść krytycznie, to są to wyłącznie rzadkie przypadki. W takim serwisie można albowiem świetnie spędzać czas, ponieważ wolne osoby mają dużo pozostałych tematów do omówienia. Wystarczy się zarejestrować i znaleźć kogoś o podobnym charakterze. Portal podaje dwa pułapy uczestnictwa. W ich obszarze zrealizowane są funkcje takie jak: możliwość poszukiwania innych singli, możliwość oglądania ich profili, możliwość wysyłania czatu, możliwość dodawania do własnych kontaktów pozostałych korzystających z serwisu, możliwość podglądu internautów zaglądających na konto własne, możliwość podglądania tego, czy ktoś jest zalogowany do serwisu, bądź nie.

Drugi poziom jest bogatszy o: opcję uczestnictwa w społeczności singli wierzących, opcję uczestnictwa na blogu oraz możliwość uczestnictwa na forum. Priorytetowym zadaniem jakie ma do wykonania portal singlowanie.pl jest możliwość umówienia się na schadzkę z chrześcijanami. Ten chrześcijański portal randkowy to szansa dla singli nieśmiałych. Nad wyraz często po przełamaniu bariery przez Internet wychodzi na jaw, że wystarczyło być w większej mierze naturalnym. I jeśli dodatkowo znajduje się kogoś o podobnym światopoglądzie to ma się powód do satysfakcji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Portal randkowy dla osób poszukujących drugiej połówki o tym samym wyznaniu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *