Opis

Papier antykorozyjny od zakładu Excor używany jest w wielu dziedzinach przemysłu. Specjalnie zaprojektowany papier o właściwościach antykorozyjnych wyprodukowany przez przedsiębiorstwo Excor wybierany jest głównie przez przedsiębiorców, którym zależy na tym, żeby w standardowej działalności wykorzystać najwyższej jakości produkty. Kupujący mogą wybierać: papier VCI na rolce, papier VCI pod postacią arkuszy na wymiar, papier VCI wzmacniany siatką, papier VCI z powłoką PE, bądź papier krepowy VCI.

Najwyższej jakości papier techniczny z lotnymi inhibitorami korozji na całościowej strukturze papieru ma wszechstronne zastosowanie i jest prosty w użyciu. Jako zabezpieczenie przeciwkorozyjne papier antykorozyjny działa przez 365 dni do dwóch lat. Na witrynie firmy każdy z produktów jest dokładnie scharakteryzowany. Dostępne są nie tylko wiadomości o wykorzystaniu, ale też o: szerokości, gramaturze, wadze, sposobie spakowania. Można też sprawdzić kompletną kartę produktu i omówić szczegóły z pracownikami sklepu.

Excor ma doświadczenie w produkowaniu oraz dostarczaniu tworzyw przeznaczonych do pakowania i regularnie podnosi standardy oferowanych usług. Papier antykorozyjny jest tak samo chętnie zamawiany jak folia o właściwościach antykorozyjnych. Arkusze VCI na wymiar można pociąć w takich parametrach, na jakim będzie zależało klientom. Mogą one być spakowane luzem lub mogą być nawijane na roli z perforacją.

Dwustronne działanie antykorozyjne nie dopuszcza do pomyłek w aplikacji i powoduje, że spakowanie zajmuje mało czasu. Tego typu arkusze mogą być wykorzystane jako przekładka pomiędzy dowolnymi elementami. Papier VCI może być również użyty jako delikatny pochłaniacz wilgoci. Wykorzystanie papieru antykorozyjnego o większej gramaturze pozwoli zabezpieczyć delikatniejsze podzespoły metalowe przed rysami i uszkodzeniem w trakcie transportu. Wskazane papiery będą nadawały się do recyklingowania i zaliczają się do ekologicznych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Papier antykorozyjny od zakładu Excor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.