Kategoria:

Opis

Światłowodowy kabel optyczny FiberPro, zaprojektowany do działania w systemach obsługujących sygnały 4K jest wysoce modernistyczny. Nowocześnie opracowany optyczny kabel HDMI umożliwia przesłanie ogromnej ilości danych na dłuższe odległości, bez jakichkolwiek strat na jakości. Kable HDMI mogą obsługiwać wszystkie ważne standardy i formaty obrazu, jakie zawierają się w ramach specyfikacji HDMI 2.0. Abstrahując od tego, jaką długość ma Kabel hdmi 4k można z jego wykorzystaniem połączyć ze sobą 2 urządzenia, przesyłając sygnał HDR, obejmujący WCG. Kabel FiberPro wykorzystuje do przesyłania danych audio – wideo szklane włókna światłowodowe, a do przesyłania napięcia 5V oraz informacji kontrolnych – czystą miedź. Taka budowa kabla umożliwi pozyskanie świetnych parametrów powiązanych z instalacją.

Nie ma żadnych przeszkód w jakości przesyłanego sygnału oraz w długości. Nie ma potrzeby także wykorzystywać zewnętrznego zasilania, jakie pojawia się przy pasywnych przewodach światłowodowych HDMI. Światłowód HDMI FiberPro wysyła wysokiej jakości sygnał 18 Gbps na odległość nawet do 100 metrów. Patrząc na to, że ten światłowód jest cieńszy, prościej można układać go w korytach oraz w peszlach. Nie bez znaczenia dla jego wzorowego funkcjonowania jest także imponująca odporność na zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne. Dlatego każdy światłowód FiberPro może być wykorzystany tam, gdzie standardowe okablowanie zawodzi.

4K to najnowszy standard jaki pojawia się przy przesyłaniu sygnału telewizyjnego, oferujący 4 razy wyższą rozdzielczość aniżeli ma to miejsce przy formacie HD i Blu – ray. Znaczy to, że z odtwarzacza do odbiornika można przesłać znacznie więcej danych. Zaawansowane wykorzystanie nowocześnie zaprojektowanych kabli motywuje do ich kupna. Jeszcze przed oddaniem do użytku przewody te są dwukrotnie przetestowane. Testy odbywają się pod względem odpowiedniego przesyłania sygnału 18 Gbps, a kabel sprawdzony jest wyjątkowo wymagającym sygnałem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Imponującej jakości kable HDMI 4K FiberPro”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *