Kategoria:

Opis

Wypożyczalnia samochodów o charakterze sportowym oraz ekskluzywnych PRZYGAZUJ ma główną filię w Katowicach, lecz zgłaszają się do niej osoby interesujące się wypożyczeniem z całego województwa śląskiego oraz z całej Polski. Pełną flotę pojazdów można zobaczyć na stronie online wypożyczalni i jeśli kogokolwiek zainteresuje samochód sportowy do ślubu Katowice, to może przekonać się, że prędko odnajdzie taki samochód, który wypełni jego wymagania w tym znaczącym wydarzeniu.

Naturalnie, auta można także wypożyczyć z okoliczności pozostałych, do jakich wliczają się: wieczór kawalerski, każda impreza okolicznościowa lub najzwyczajniej w takiej sytuacji, gdy danej osobie zależy na tym, by przejechać się samochodem ekskluzywnym lub zrobić bliskiemu taki podarunek. Samochody o charakterze sportowym można wynajmować w ramach kaucji lub bez. Usługa z kaucją powoduje, iż cena wypożyczenia będzie niższa. Przydział kilometrów jest z kolei uzależniony od auta a także od czasu wypożyczenia. Opłaty za dostarczenie auta opublikowane są na witrynie internetowej. Ponadto można również kwestie szczegółowe przedyskutować z pracownikami PRZYGAZUJ.

Każdy pojazd udostępniony w wypożyczalnia aut sportowych katowice jest kompletnie ubezpieczony, w pakiet: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, AC, NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie obowiązujące w chwili zdarzenia komunikacyjnego. Zestaw jest ważny na terenie całego kraju. Auta można rezerwować internetowo albo dzwoniąc. Samochody mogą wynajmować osoby które ukończyły 18 lat, które posiadają prawo jazdy od co najmniej roku.

Płatności za wynajem można robić w wybrany sposób. Czas wynajmu ustalany jest na początku, aczkolwiek jeśli ktokolwiek chce go przedłużać, to także ma taką opcję, jeżeli jedynie konkretny samochód nie jest w tym samym terminie wypożyczany przez innego klienta. Pojazd trzeba zwrócić z takim samym stanem paliwa, z jakim się go otrzymało. W wypożyczalni jest również możliwość kupna bonu upominkowego na wypożyczenie konkretnego auta albo na dowolnie wskazaną kwotę, żeby osoba dla której voucher jest przeznaczony mogła samochód wybierać osobiście. Flota aut prezentuje się rzeczywiście doskonale i obejmuje samochody do jakich zaliczają się: TOYOTA GR SUPRA, MERCEDES A45S AMG, FORD MUSTANG GT, CHEVROLET CAMARO SS, MERCEDES C43 AMG, AUDI TTS, FORD FOCUS ST, FORD MUSTANG, bądź VOLKSWAGEN GOLF GTI.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypożyczalnia aut o charakterze sportowym i luksusowych PRZYGAZUJ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.