Opis

Profesjonalny skup samochodów użytkowanych za gotówkę w Gdańsku ma do zaoferowania stacja demontowania pojazdów RAAN. Wszystkie transakcje są gotówkowe. Sam etap kasacji pozostaje bezpieczny dla środowiska {naturalnego|przyrodniczego i odnosi się do aut wycofanych z użytkowania. Autoryzowana przez wojewodę pomorskiego stacja demontowania samochodów jest jednocześnie uczestnikiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, czynnie uczestnicząc w akcjach na rzecz recyklingowania aut w Polsce. Bogate doświadczenie w zawodzie sprawia, że raankasacja.pl – skup aut gdańsk jest przedsiębiorstwem polecanym.

Firma RAAN może pochwalić się dużym zaufaniem na równi wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Wszystkie usługi są przeprowadzane w zgodzie z przepisami prawa i odbywają się sprawnie. Zanim natomiast pojazd skupowany znajdzie się w ponownej sprzedaży, o ile nie będzie poddany kasacji to jest poddawany całościowemu przeglądowi. Ponadto, udzielana jest gwarancja na zamienne części. Kupowane są samochody osobowe, ciężarówki, autokary a także motory. Pracownicy RAAN odbierają samochód od klienta, robiąc na miejscu bezpłatną wycenę. Po jej ustaleniu właściciel pojazdu podejmuje decyzję, czy chciałby sprzedać pojazd.

Transakcja finalizowana jest umową kupna – sprzedaży, a zapłatę klient otrzymuje albo gotówkowo bądź robiąc przelew. Pojazdy kupowane są nie tylko od klientów prywatnych, ale również od przedsiębiorstw z wielu profesji i korporacji taksówkarskich. Kupowane przez RAAN są samochody licznych marek i w różnym stanie użytkowania. Na stronie online firmy jest okazja zaznajomić się z dokładnym profilem funkcjonowania marki oraz terenem jej działalności. Dzięki temu klienci są dokładniej zorientowani w tym, jak toczą się poszczególne zlecenia. To pomaga im także nabrać zaufania do RAAN, abstrahując z jakiej konkretnej usługi chcą tam zrobić użytek w niedalekiej przyszłości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rzetelny zakup samochodów używanych za pieniądze w Gdańsku”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.