Kategoria:

Opis

Nikt nie wyobraża sobie miłosnej strawy, bez wyśmienitego napoju, który także może rozpalić zmysły. W tym celu najporządniej spiszą się lekkie soki, bezsprzecznie z owoców, które pozostały już wcześniej wymienione. Żadne, gazowane trunki nie oddadzą należytego efektu. Nie da się nie wspomnieć o alkoholu. Od dawna wiadomo, iż szampan jest niezwykle podniecającym trunkiem. Jednakże w wypadku romantycznych kolacji, posiadających na celu wprowadzenie w sensualny nastrój, zaleca się spożywanie alkoholu w małych dawkach. Ważne jest to, aby nie przesadzić i by cały wieczór pozostał w pamięci, obu osób. Niewielka dawka alkoholu aktywizuje do działania, jednakowoż nadmiernie gigantyczna może to działanie skutecznie zahamować, a o przesadę nie jest trudno.

Dobrym afrodyzjakiem pośród alkoholi jest też czerwone, wytrawne wino i węgierski tokaj, ponieważ zawierają one składniki oraz substancje biologiczne, aktywizujące organizm ludzki, a w wypadku czerwonego wina – układ krwionośny. Kawa również jest idealna – tutaj przyda się strong>Włoskie kawiarki. Idealnie kreują z menu poetycznej kolacji we dwoje. Afrodyzjakami nie muszą być jedynie potrawy, powodzeniem można uwieść ukochanego, czy ukochaną, podając mu napój. Jednym z nich ma okazję być, tak nazywana, żeńszeniówka. Przygotowuje się ją zanurzając korzeń żeń – szenia w 0,5 litra wysokoprocentowej wódki. Trzeba ją szczelnie zamknąć oraz postawić na miesiąc czasu.

Wolno, dla uzyskania mniej gorzkiego smaku, osłodzić ją miodem. Nalewkę taką pije się na co dzień, jednakże nie można jej dawkować przesadnie, należy pić nie więcej aniżeli jeden kieliszek. W dawnych okresach król Ludwik XVI podawał co niektórym kobietom filiżankę gorącej czekolady. Było to automatyczne zaproszenie do sypialni. Wystarczy jedynie, wobec tego, zrobić ukochanemu lub ewentualnie ukochanej filiżankę o tej przepysznej konsystencji, a później opowiedzieć wyżej wzmiankowaną historię. Następnie nie należy obserwować tego, co będzie się działo, tylko w tym uczestniczyć. Prócz gorącej czekolady, również kakao ma interesujące właściwości pobudzające, głównie ze szczyptą wanilii oraz cynamonu, podwyższą możliwości ciała ludzkiego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kawa oraz inne trunki w codziennym życiu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *