SKU: 000000D91019205 Kategoria:

Opis

Oświetlenie LED ze względu na swoją praktyczność oraz energooszczędność, cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie, możemy je wykorzystać do niezliczonych celów: jako alternatywne źródło światła, akcent dekoracyjny lub innowacyjne oświetlenie podkreślające aranżację wnętrza. Wszechstronne możliwości daje nam bogaty wybór produktów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się taśmy, które mogą zostać przyklejone do każdego rodzaju powierzchni. Z ich pomocą możesz w ciekawy sposób oświetlić pomieszczenie lub podkreślić atuty wybranych mebli. To rozwiązanie jest chętnie stosowane szczególnie przy przeszklonych witrynach oraz barkach. W prosty sposób możesz zbudować niebanalną estetykę, która bez wątpienia zrobi wrażenie na Twoich gościach.

Wybór konkretnych produktów zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Podstawowym kryterium jest oczywiście szerokość oraz długość taśmy. Listwy mogą zostać docięte na indywidualne zamówienie klienta. Rozmieszenie diod wpływa natomiast na źródło światła. Duża gęstość drobnych diod pozwala na uzyskanie oświetlenia punktowego, które świetnie sprawdzi się np. jako listwa do przeszklonych mebli. Niższa gęstość, ale większe natężenie diod pozwala na uzyskanie jasnego, rozproszonego światła, które podkreśli charakter całego wnętrza.

Bardzo ważnym atutem jest to, że oświetlenie ledowe nie generuje dodatków kosztów. Wręcz przeciwnie, taśma LED odznacza się dużą energooszczędnością oraz żywotnością. Dzięki temu, możesz liczyć na znacznie niższe rachunki za prąd. To kolejna zaleta, która uzupełni imponujący efekt nowoczesnego oświetlenia wnętrza.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak dobrać odpowiednie taśmy LED?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.