Opis

Akumulatory żelowe HAZE oferowane w oficjalnym punkcie sprzedaży wskazanego producenta, a więc w sklepie COMSYSTEM wliczają się do wyrobów nad wyraz praktycznych. Można do nich też dokupić ładowarki i akcesoria. Najnowsze akumulatory dedykowane są do bardzo wielu zastosowań, na przykład do: maszyn czyszczących, łodzi, czy jachtów. W ofercie znajduje się cała baza produktowa: HZY EVE, HZY MARINE, HZY SOLAR, modele AGM do zasilaczy UPS, a także bezobsługowe AGM. Tego typu ładowarki automatyczne są nad wyraz użyteczne.

Wykorzystywane są do uzupełnienia energii w bateriach do wielu urządzeń. W sklepie oferowane są wyłącznie nowe urządzenia, jakie podlegają oficjalnej gwarancji fabrycznej. Imponująca jakość dostępnych wyrobów udokumentowana jest branżowymi certyfikatami. Akumulatory zrobione w technologii żelowej są zautomatyzowane i mają znacznie dłuższą żywotność aniżeli klasyczne wersje. Doceniane są też za to, że mają zdolność powrotu do pełnej sprawności również wtedy, gdy są głęboko rozładowane. Nie tylko świetnie tolerują wysoką temperaturę, lecz sprawdzą się też w temperaturach niskich. W polskich warunkach jest to pożądana cecha. Wysoka jakość i użyteczność tych akumulatorów powodują, że są one doceniane w wielu dziedzinach.

Udostępnione produkty w sklepie są rozdzielone w kategoriach, co ułatwia robienie zakupów. akumulator litowo-jonowy 12v 100ah kupują klienci, jacy chcieliby je zamieszczać w autach elektrycznych, w maszynach transportowych i podnoszących – wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych oraz w paleciakach. Dystrybuowane są też akumulatory żelowe do maszyn czyszczących, akumulatory marine do łodzi posiadających napęd elektryczny oraz do zasilenia urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Można także wybierać akumulatory jakie nadają się do kamperów i przyczep kempingowych. Do asortymentu wliczają się także akumulatory do elektrowni wiatrowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akumulatory żelowe HAZE sprzedawane w oficjalnym punkcie sprzedaży wskazanego producenta”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.