Kategoria:

Opis

Znakowanie magazynów i hal produkcyjnych za pomocą spersonalizowanych rozwiązań to jedna z usług, z jakich można skorzystać w firmie Aspekt. Korzystając z niej, można spodziewać się dużej precyzji w organizowaniu pracy. To wpływa na brak błędu w czasie wykonywanych czynności, jak i pozwoli utrzymać wysoką jakość procesów.

Dodatkowo, oddziałuje na poziom bezpieczeństwa osób zatrudnionych w konkretnym zakładzie. Jest to ważny element jaki uzupełnia infrastrukturę magazynową. Jednoznaczne oraz trwałe oznakowanie hal magazynowych i produkcyjnych odbywa się poprzez pomalowanie albo naklejanie linii oraz oznaczeń. Oznakowane poziomo mogą być: ścieżki komunikacyjne a także pola odkładcze. Mogą także być użyte znaki specjalne: strzałki, znaki ostrzegawcze, a także pozostałe piktogramy.

Oznakowanie może też występować w wersji pionowej. Dodatkowo obszar działań firmy bogatszy jest o świadczenia jakimi są etykiety i taśmy termotransferowe, wśród jakich przede wszystkim wyróżnia się wszechstronne rozwiązania AUTO_ID.

Automatyczna identyfikacja produktów i procesów w firmach handlowych, logistycznych oraz produkcyjnych odbywa się przy zastosowaniu urządzeń od cenionych producentów. Zleceniodawcy mogą wybierać pośród prostych skanerów podpinanych do kas, jak i pośród złożonych systemów: skanerów automatycznych, drukarek przemysłowych oraz sieci WLAN. Udostępniony jest dla nich też autorski system magazynowy Rewista WMS. To innowacyjne, nadające się do zmodyfikowania oraz budżetowe narzędzie, wspierające realizację procesów logistycznych w magazynach. Klienci, którzy zamierzają optymalizować ten obszar w firmie z chęcią zdecydowani są na takie rozwiązanie. System pozwoli wszechstronnie zarządzać ruchem produktów oraz pozwala na wzorcowe wykorzystanie powierzchni magazynowej. To zapewnia wsparcie na każdym z etapów: od przyjęcia asortymentu, przez przesunięcia magazynowe i kompletację, aż po przekazanie i inwentaryzację. Na etapie personalizacji wszystko jest skonsultowane z pracownikami i osobami decyzyjnymi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Znakowanie magazynów oraz hal produkcyjnych za pomocą spersonalizowanych rozwiązań”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *