Opis

Nowatorskie rozwiązanie, oferowane przez biuro rachunkowe Account Trees, jakim jest zarządzanie podatkowe, sprawia, że znacznie więcej klientów zmotywowanych jest do korzystania z usług Justyny Mąkosy. W zakresie księgowość kraków znana jest ona z pełnego profesjonalizmu a także odpowiedzialnego nastawienia do własnej pracy. Oferuje ona usługi w obrębie identyfikacji oraz minimalizacji zagrożeń podatkowych, jakie wynikają na przykład z częstszych zmian prawnych a także niejasności przepisów. Bierze ona też pod uwagę czynniki wewnętrzne występujące w firmie.

Przy wypracowaniu określonych rozwiązań stricte współpracuje z przedsiębiorcą, wobec czego rezultaty pracy dopasowane są do specyfiki jego prosperowania stuprocentowo. Oferta w zakresie zarządzania podatkowego obejmuje: opracowanie mapy ryzyk podatkowych wraz z komentarzem do zbadanych transakcji, określenie spodziewanych dziedzin ryzyka co do zadań podatkowych, opracowanie oraz wdrożenie czynności zapewniających właściwe zarządzanie istniejącymi ryzykami, bieżące doradztwo podatkowe, sprawdzanie systemu informatycznego i księgowego przedsiębiorstwa.

W efekcie, można spodziewać się eliminacji lub zminimalizowania obszarów ryzyka podatkowego wraz z zabezpieczaniem pozycji podatkowej konkretnej firmy. Przedsiębiorca może też zweryfikować i kształtować wewnętrzne procedury i procesy, jak i minimalizować ryzyko pojawienia się pewnych nieprawidłowości skarbowych. Przełoży się to na ukształtowanie przewagi konkurencyjnej oraz wzrost wartości danej spółki. Można też decydować się na inne usługi.

Na przykład, w zakresie usługi zrealizowane będą czynności takie jak: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz elektroniczna przesyłka deklaracji podatkowych. Justyna Mąkosa systematycznie będzie wprowadzała uzyskane przychody, wydatki i zakupy przedsiębiorstwa, na podstawie faktur jakie otrzyma od klienta.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oryginalne rozwiązanie, oferowane przez biuro rachunkowe Account Trees – zarządzanie podatkowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.