Opis

Około półtora roku temu w moim mieście otworzono dużą hurtownię spożywczą jednej z największych sieci na globie. Tak samo jak większość lokatorów mojego miasta nie zdołałem się doczekać otwarcia tego nowego przybytku lokalnej gospodarki. Żeby dostać się do środka musiałem mieć kartę z imieniem oraz nazwiskiem, jaka jest zaopatrzona w pasek magnetyczny. Kartę pozyskałem to właśnie dzięki temu, iż podałem własne dane na początku, kiedy już konstruowano tę halę. Dane wysłałem do biura a po pewnym czasie przysłano mi kartę do mieszkania. W hali mogę odszukać każdy towar spożywczy, alkoholowy i chemię domową w niezmiernie interesujących cenach.

Mogę też kupować towar po cenach hurtowych lub też bez podatku wat. Każda cenówka ma dwie ceny, ceną z podatkiem vat i cenę bez wat. Abym w stanie nabywać po cenie bez vatu muszę prowadzić aktywność. To niezwykle fajna kwestia, jeżeli gra toczy się o oszczędzanie na zakupach, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy to pracodawcy coraz częściej zatrudniają swoich pracobiorców w odmianie jednoosobowej aktywności gospodarczej – poczytaj o tym znacznie więcej na https://biznes.interia.pl/finanse/news-dopiero-lokata-na-3-09-proc-ochroni-przed-inflacja,nId,4081655 – dopiero lokata na 3,09% ochroni przed inflacją. Prócz tego występują tam setki promocji oraz obniżki cen. Promocje są rozmaite, niekiedy mogę kupić jeden towar na przykład wodę smakową dwu litrową, litrową źródlaną dostaję bezpłatnie. Innego razu, kiedy dokonam zakupu na słuszną sumę otrzymuję rabat na następne zakupy. Ostatnimi czasy otrzymałem nalepkę za każde 10 zł wydane w sklepie. Kiedy tak właściwie uzbieram 20 nalepek będę mógł zakupić patelnie teflonowe za pół ceny.

Mogłoby się wydawać, iż takie promocje oferują niskiej, jakości produkty wręczane w gratisie lub za pól ceny. Jednak w tym przypadku akcesoria kuchenne w owej promocji są ściśle mówiąc od poprawnego producenta, a niektóre rzeczy mimo pięćdziesięcioprocentowego upustu i tak są niezmiernie drogie i kosztują kilkaset złotych. Na pewno nie zrezygnuję z zakupów w takich miejscach oraz polecam każdemu korzystania z tego typu sposobów na oszczędzanie. Sam wypad do hal targowych jest czasochłonny oraz absorbuje bez dojazdów około dwóch godzin oraz nawet, jeżeli mam konkretnie sprecyzowane, co chcę nabyć to i tak wybór towaru i promocji jest tak gigantyczny, iż nie mogę się zdecydować, którego producenta artykuł wybrać tak, aby mi się to rzeczywiście opłacało oraz przy okazji było takiej, jakości, na jakiej mi zależy. Na takich zakupach zaoszczędzam tygodniowo około 50 złotych, nie jest to może zbyt dużo, jednakowoż w skali roku gdybym to odkładał do skarbonki zdołałbym uzbierać kilkaset złotych, z czego na pewno się ucieszę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lokata bankowa, a inflacja”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.