Kategoria:

Opis

Stała obsługa księgowa realizowana przez biuro rachunkowe Tactis dedykowana jest zleceniodawcom, dla których ważna jest stabilność. Ze względu na wieloletnią renomę a także nad wyraz spore lata praktyki, eksperci z firmy Tactis orientują się, w jaki sposób podchodzić do poszczególnych obowiązków, żeby klient nie bał się, iż cokolwiek zostanie wykonane nie w terminie albo nie będzie w zgodzie z bieżącymi przepisami prawnymi. Systematycznie zleceniodawcy mogą liczyć na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości lub na podstawie MNSF, wykonanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych, poprowadzenie rejestrów i ewidencji podatkowej, zoptymalizowanie polityki rachunkowości, poprowadzenie harmonogramu kont, a także na kontrolę biegłego rewidenta i doradcę podatkowego.

Biznesmeni zawsze będą idealnie orientować się w tym, w jakiej formie finansowej jest firma, ponieważ eksperci z Tactis przygotują cyklicznie raporty pod względem finansowym. Są to precyzyjne wykresy, tabele i analizy, z wykorzystaniem których uzyskuje się kompletny wgląd w finanse konkretnej firmy. Biuro rachunkowe, które realizuje przykładowo nadzór podatkowy zagwarantuje również aktualne oraz bazujące na określonej strategii doradztwo w zakresie prawa podatkowego i rachunkowości, jak i cykliczne spotkania z zespołem księgowym, biegłym rewidentem, a także doradcą od finansów.

Firma funkcjonuje w sposób nowoczesny, a więc właściciel firmy ma zapewniony elektroniczny obieg dokumentów, jak i natychmiastowy wgląd do informacji firmowych przez Internet. Współpraca online, realizowana przez podane biuro rachunkowe obejmuje również przelewy do kontrahentów oraz pracowników a także odbywającą się automatycznie weryfikację listę podatników VAT. Klienci mają możliwość również liczyć na reprezentację przed urzędami skarbowymi, na przykład w trakcie kontroli podatkowych oraz celno – skarbowych. Oferowana jest także całościowa obsługa kadr i płac.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bieżąca obsługa księgowa realizowana przez biuro rachunkowe Tactis”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.